|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Сталева ригідна вилка для Pride DONUT. Підходить для фетбайків з дисковими гальмами та рульовою колонкою A-Head.
Тип вилки: ригідна
Призначення: Fatbike
Матеріал: сталь Hi-Ten
Тип гальм: дискові IS
Сумісні втулки: 135х9 мм (QR)
Діаметр штока: 1-1/8"
Довжина штока: 233 мм
Від вісі до корони: 455 мм
Максимальна ширина покришки: 4.7"
Вага: 1415 г
Новий відгук або коментар
Вилка для Pride DONUT 6.2 розмір XL, хакі 2018
Немає в наявності
Артикул: FRK-80-11
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Розмір колеса | 26" |
|---|---|
| Призначення | Гірський велосипед (MTB) |
| Вага (г) | 1415 |
| Діаметр штока вилки | 1 1/8" |
| Тип осі кріплення колеса | Стандартна вісь |
| Ширина втулки | 135 мм |
| Матеріал ніг вилки | Сталь |
| Тип кріплення гальм | Під дискові гальма |
| Тип штоку | Безрізьбовий |
| Сумісність із гальмами | IS Mount |
| Довжина штока | 233 мм |
| Максимальна ширина шини | 4.7" |