|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Краща вилка для гравію з 30-міліметровим ходом плавної підвіски, що поглинає нерівності, і неймовірно міцною, точною конструкцією управління.
Характеристики:
Застосування: Gravel
Розмір колеса: 700C
Тип підвіски: повітряна
Хід: 30 мм
Рульова труба: 1 1/8 - 1,5" конічна
Тип осі: Lefty 50/Lefty 1.0
Кріплення гальма: дисковий flat mount
Offset: 55 мм
Висота від осі до корони: 419 мм
Матеріал штанини: карбон
Регулювання: тиск повітря, відскок, блокування на короні
Вага: 1340 г
Ширина шини (макс.): 700С - 45 мм
Особливості:
Налаштування пружинної прогресії за допомогою кілець Ramp Rings
Амортизатор All Over для стабільності педалювання
Пневматична пружина, хід 30 мм
Регулювання: відскок та блокування (з продуванням)
Сумісна з гальмом із плоским кріпленням (flat mount) та втулкою Lefty 50
В комплект входять: вилка, швидкознімний адаптер гальма flat mount.
Новий відгук або коментар
Вилка Cannondale Lefty Oliver Carbon GY 700c
В наявності
Артикул: FRK-53-63
Характеристики
| Розмір колеса | 27.5" |
|---|---|
| Призначення | Гравійний велосипед |
| Вага (г) | 1340 |
| Тип амортизатора | Пневматичний |
| Хід вилки | 30 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 1/8 - 1,5" конічна |
| Тип осі кріплення колеса | Прямий наскрізний штир (Thru Axle) |
| Налаштування вилки | Локаут (Lockout, для блокування амортизації), Регулювання відбою (Rebound) |
| Матеріал ніг вилки | Карбон |
| Тип кріплення гальм | Під дискові гальма |
| Тип штоку | Безрізьбовий |
| Регулювання висоти вилки | Ні |
| Сумісність із гальмами | Post Mount |
| Тип пружини | Повітряна |
| Наявність локауту | Механічний локаут |