|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Вісь KT-260F для втулки переднього колеса. Під гайки. Конуси в комплекті.
Матеріал: сталь
Довжина: 140мм
Діаметр: 3/8"
Вага: 120г
Новий відгук або коментар
Вісь втулки пер. Quando KT-260F 140mm nut MTB на гайках сталева, чорн.
В наявності
Артикул: HALF-04-01
Характеристики
| Тип осі | Вісь |
|---|---|
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Гірський велосипед (MTB) |
| Вага (г) | 120 |
| Довжина осі | 140 мм |
| Сумісність з типом вилки | Стандартна вилка (100 мм) |
| Сумісність з втулками | Для передніх втулок |
| Діаметр осі | 9 мм |