|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
ЛЕГЕНДА ВЕЛОСПОРТУ
Лінійка гоночних велосипедів Cannondale SuperSix - справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO – це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
В основі велосипеда найлегший фреймсет під дискові гальма за всю історію Cannondale, який виконаний з фірмового карбонового волокна BallisTec Carbon, що є еталоном якості у виробництві надміцних рам протягом багатьох років.
Геометрія рами спроектована для максимально точного й передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким та низьким перам досягається вибухова динаміка при прискореннях. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму і вилку одним цілим, це дозволяє економити дорогоцінні вати під час тривалої гонки, а унікальна фірмова технологія виготовлення рам та вилок SAVE зменшує вібрації від дорожнього полотна, мінімізуючи втому райдера.
Фреймсет підтримує встановлення покришок 700х30с
Внутрішнє проведення усіх тросів і гідроліній
Підтримується встановлення електронної трансмісії
Дропаути підтримують осі Speed Release
На підсідельній та нижній трубі розташовані кріплення для фляг, насоса, кейсу з інструментом та інших аксесуарів
Характеристики:
Матеріал: карбон
Сумісні колеса: 700с
Сумісні втулки: 142x12 мм (зад), 100х12 мм (перед)
Тип кріплення переднього перемикача: Direct Mount
Стандарт кріплення гальм: Flat Mount
Стандарт каретки: BB30, 73мм
Стандарт кермової: 1-1/8" - 1-1/4" (44-54), 1-1/8" - 1-3/8" (56-62)
Стандарт підсідельного штиря: D-type
Вага (58 розмір): 1435 г (рама 999 г + вилка 436 г)
Комплект: якір кермової колонки; сережка заднього перемикача; сережка переднього перемикача; напрямна тросів під каретку; напрямні, заглушки та демпфер внутрішньої проводки; інтегрований хомут підсідельного штиря; болти для встановлення аксесуарів
Новий відгук або коментар
Рама Cannondale 28" SUPERSIX EVO Carbon Disc рама - 56см BPL + вилка
В наявності
Артикул: FRA-48-02
Характеристики
| Розмір колеса | 28" |
|---|---|
| Колір | Черный |
| Призначення | Шосейний велосипед |
| Вага (г) | 1435 |
| Діаметр рульової колонки | Конічна |
| Сумісність із гальмами | Дискові гальма |
| Тип підвіски | Жорстка (Rigid) |
| Розмір рами | 56 |
| Тип кареточного вузла | BB30 |
| Ширина заднього кріплення втулки | 142 мм |
| Кріплення для аксесуарів | Кріплення для пляшки |
| Тип проводки тросів | Внутрішня |
| Діаметр кареточного вузла | 73 мм |