|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Титан – це дуже рідкісний звір, і той, хто спробує титановий гравійник хоч раз, більше не зможе від нього відмовитись!
На ньому можна мчати по бездоріжжю, перестрибуючи гілки та коріння, що трапляються на стежці. Його можна обвішати важкими сумками з провізією та крутити педалі тисячі кілометрів під зливами та палким сонцем. А можна дертись на ньому крізь гілля смерек та жереп, щоб попити кави на улюбленій карпатській полонині.
Що б ви не робили зі своїм Ti-Rocx, у відповідь він буде лише безтурботно виблискувати титановим сяйвом витончених труб та кликати до нових пригод.
В оновленій версії байк отримав нову кермову колонку з переробленим портом проводки (минула була трохи косячна), верхня труба отримала більш міцну конструкцію, трохи додали бонок, де їх не вистачало, та трохи прибрали зайві (все як ви просили), з’явилось кріплення Braze-On для переднього перемикача та замінили звичайну карбонову вилку на крутезну гравійно-турінгову Pride Grinder!
У комплект входять: кермова колонка (інтегрована, картриджні вальниці + спейсери), осі втулок, хомут підсідельного штиря, гаки перемикачів (перед + зад), гвинти для бонок.
Характеристики
Матеріал рами: титан
Матеріал вилки: карбон
Сумісні колеса: 29х2.2" або 27.5х2.4" Сумісні втулки: перед 100х12 мм / зад 142x12 мм
Тип кріплення переднього перемикача: Braze-On
Стандарт кріплення гальма: Flat Mount
Стандарт каретки: PressFit BB86
Стандарт кермової: інтегрована, конусна, 1 1/8" х 1 1/2" (Ø28.6 / Ø41.8 - Ø52 / Ø39.8)
Стандарт підсідельного штиря: 27,2 мм
Модельний рік: 2024
Вага (розмір L): 2616 г (рама 2006 г + вилка 610 г)
Новий відгук або коментар
Рама 28" Pride T-Rocx M 2024 сіра + вилка
Немає в наявності
Артикул: FRA-22-64
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Розмір колеса | 28" |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Призначення | Гравійний велосипед |
| Вага (г) | 2616 |
| Діаметр рульової колонки | Конічна |
| Сумісність із гальмами | Дискові гальма |
| Тип підвіски | Жорстка (Rigid) |
| Розмір рами | M |
| Тип кареточного вузла | Press-Fit |
| Діаметр підсідельної труби | 27.2 мм |
| Ширина заднього кріплення втулки | 142 мм |
| Кріплення для аксесуарів | Кріплення для пляшки |
| Тип проводки тросів | Внутрішня |