|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Підсідельний штир RockShox Reverb AXS із ходом 75 мм із серії XPLR призначений для використання на гравійних велосипедах. Новий дроппер забезпечує більше контролю, впевненості та задоволення на гравійних дорогах у будь-якому місці. Опускаючи сідло, ви отримуєте більше місця для руху, позбавляючи себе незручних маневрів і ризикованих спусків. Інженери SRAM створили абсолютно нову конструкцію з легкими внутрішніми елементами, що працюють лише на повітрі, з вбудованою податливістю, яку назвали ActiveRide™.
Примітка: OEM версія - без упаковки, без манетки та акумулятора
Характеристики:
Застосування: gravel
Хід: 75 мм
Діаметр: 27,2 мм
Довжина: 400 мм
Зміщення: 0 мм
Приведення в дію: віддалений контролер AXS - продається окремо
Джерело живлення: акумулятор (не в комплекті)
Затискач: один болт
Сумісні напрямні сідла: 7 x 7 мм (стандарт), 7 x 9 мм (овальний), 7 x 10 мм (овальний)
Матеріал: алюміній
Схвалена глибина вставки (мін.): 125 мм
Колір: чорний
Вага: 562 г
Каталожний номер: 00.6818.061.000
Особливості:
розроблено для використання на гравії (XPLR = Explore)
водо- та пиленепроникний (ступінь захисту IP69K)
індивідуальні налаштування можливі у програмі AXS
дуже жорсткий у висунутому стані завдяки внутрішній частині тільки з повітрям
амортизація ActiveRide діє як мінімальна підвіска сідла для більшого комфорту на нерівній поверхні
Технології:
AXS — це нова електронна інтеграційна платформа від SRAM, яка поєднує електронні компоненти велосипеда та програмне забезпечення. Програма SRAM AXS дозволяє переглядати стан батареї, змінювати поведінку компонентів, налаштовувати елементи керування, отримувати нагадування про технічне обслуговування та оновлювати прошивку.
Новий відгук або коментар
Підсідельний штир SRAM SP REVERB AXS XPLR, хід 75мм, 27.2х400мм (без манетки та акумулятора), ОЕМ, без пакування
В наявності
Артикул: SEP-03-34
Характеристики
| Тип | Дроппер |
|---|---|
| Діаметр | 27.2 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Гравійний велосипед |
| Вага (г) | 562 |
| Довжина (мм) | 400 |
| Зміщення (Offset) | 0 мм (без зміщення) |
| Механізм регулювання висоти | Гідравлічний дроппер |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип кріплення сідла | Одноболтове кріплення |
| Сумісність з сідлами | Стандартні рейки (7 мм);Oval (карбонові рейки) |
| Висота підйому дроппера | 75 мм |
| Тип керування дроппером | Дистанційне керування (на кермі) |