|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Підсідельна труба FSA GOSSAMER SB20 виготовлена з алюмінієвого сплаву AL6061 з анодуванням, що забезпечує міцність, низьку вагу і стійкість до пошкодженням. Завдяки 1-болтовому NANO регулюванню можна легко виставити необхідний кут нахилу. Хромована фурнітура забезпечує міцність і не схильна до корозії навіть в умовах сирої погоди. Також одне із значних переваг труби - сумісність з електронними трансмісіями WE/Di2.
Підсідельна труба FSA GOSSAMER SB20 гарантує зручну регульовану посадку, тому буде відмінним вибором для поїздок на великі відстані.
Характеристики Призначення: шосе. Матеріал: алюмінієвий сплав. Сумісність: WE/Di2. Довжина: 350 мм. Діаметр: 31,6 мм. Офсет: 20 мм. Вага: близько 318 г.
Новий відгук або коментар
Підсідельна труба FSA GOSSAMER SB20, 31.6x350мм, чорна
В наявності
Артикул: SEP-74-01
Характеристики
| Тип | Зі зміщенням |
|---|---|
| Діаметр | 31.6 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Шосейний велосипед |
| Вага (г) | 318 |
| Особливості конструкції | З антикорозійним покриттям |
| Покриття | Анодоване |
| Довжина (мм) | 350 |
| Зміщення (Offset) | 20 мм |
| Механізм регулювання висоти | Фіксований |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип кріплення сідла | Одноболтове кріплення |
| Сумісність з сідлами | Стандартні рейки (7 мм) |