|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Мультитул Crankbrothers M17 містить 17 інструментів, необхідних для базового ремонту велосипеда.
Корпус виготовлений з міцного алюмінію 6061-Т6, а інструменти - з довговічної сталі 6050.
У комплекті:
витискач для ланцюга (8-/9-/10 шв.)
спицні ключі (0, 1, 2, 3)
шестигранні ключі: 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 мм
гайковий ключ 8 / 10 мм
викрутка плоска #2
викрутка хрестоподібна #2
торкс: Т-25
Довжина: 89 мм.
Вага: 168 г.
Новий відгук або коментар
Мультитул Crankbrothers M17, 2/2.5/3/4/5/6/8мм, T5, Phillips #2, flat #2, ключ для спиць, витискач ланцюга, чорний
Немає в наявності
Артикул: TOO-67-65
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Матеріал | Сталь |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Вага (г) | 168 |
| Кількість інструментів | 17 |
| Тип інструментів | Шестигранники, Торкс, Викрутки хрестові, Викрутки плоскі, Ланцюговий знімач, Інструменти для спиць |
| Тип шестигранників | 2 мм, 2.5 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм |
| Тип ключів для гайок | 8 мм, 10 мм |
| Тип торксів | T25 |
| Розмір мультитулу | 89 мм |