|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Руль ZOOM DR-AL-311 форми"баран" призначений для установки на шосейні велосипеди. Геометрія керма з загнутими краями забезпечують зручний хват і правильну посадку. Анодований алюміній стійкий до корозії і пошкоджень, кермо прослужить довгі роки навіть при використанні не в найкращих погодних умовах. На кермо нанесені насічки, тому точно відцентрувати його не складе труднощів.¶ Характеристики ¶¶ Призначення: шосе. ¶ Ширина: 440 мм. ¶ Діаметр: 31.8 мм. ¶ Довжина вигину (виліт): 83 мм. ¶Дропи: 107 мм. ¶ Матеріал: алюміній. ¶
Новий відгук або коментар
Кермо ZOOM DR-AL-311 FOV / ISO-R 440 / 560ммx31.8мм чорний
В наявності
Артикул: HBA-28-74
Характеристики
| Тип | Баран (Drop bar) |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Шосейний велосипед |
| Особливості конструкції | З мітками для точного налаштування ширини |
| Ширина (мм) | 440 |
| Діаметр центрального затискача | 31.8 мм |
| Довжина Drop (для шосейних рулів) | 107 мм |
| Довжина Reach (для шосейних рулів) | 83 мм |