|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Кермо розроблене для тривалих подорожей на гравійному чи туристичному велосипеді. Його вигнута форма дозволяє керувати завантаженим велосипедом, не конфліктуючи з габаритними сумками. Розведені кінці керма дозволяють розміщати більші сумки, а також ширший хват додає контрольованості велосипеду на спусках, особливо на поганій дорозі чи бездоріжжі. Пласкі ділянки на верхній частині керма та рівні ділянки на нижніх його кінцях роблять хват більш зручним та запобігають швидкій втомі рук при тривалих поїздках.
Характеристики
Призначення: Gravel, Touring
Матеріал: алюміній
Діаметр кріплення: 31,8 мм
Ширина: 440 мм
Дроп: 135 мм
Річ: 93 мм
Розгортка: 30°
Вага: 320 г
Поставляється без заводського пакування
Новий відгук або коментар
Кермо Katana BOOMERANG 440мм, Ø31.8, 135мм drop, 93мм reach, 30 град flare
В наявності
Артикул: HBA-19-88
Характеристики
| Тип | Баран (Drop bar) |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Гравійний велосипед, Туристичний велосипед |
| Вага (г) | 320 |
| Ширина (мм) | 440 |
| Загин руля (Sweep) (°) | 30 |
| Діаметр центрального затискача | 31.8 мм |
| Довжина Drop (для шосейних рулів) | 135 мм |
| Довжина Reach (для шосейних рулів) | 93 мм |