|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Кермо FSA OMEGA COMPACT для установки на шосейні, гравійні та турингові велосипеди.
Виготовлене з алюмінієвого сплаву AL6061/T6 з використанням технології подвійного батування - стінки труб потовщені зсередини в місцях особливого навантаження, що робить їх дуже міцними не на шкоду вазі. Зона затиску посилена і гасить вібрації на нерівностях. Штанга з подвійними канавками забезпечує зручне прокладення кабелю.
Ергономічний овальний переріз труб забезпечує зручний хват, а форма керма - контрольоване управління. На кермо нанесені насічки, тому точно відцентрувати його не складе труднощів.
Характеристики
Призначення: шосе.
Довжина: 420 мм.
Діаметр: 31,8 мм.
Дропи: 125 мм.
Довжина вигину (виліт): 80 мм.
Матеріал: алюміній AL6061/T6.
Вес: близько 300 г.
Новий відгук або коментар
Кермо FSA OMEGA COMPACT 420мм, Ø31,8мм, 125мм drop, 80мм reach, чорне
В наявності
Артикул: HBA-95-58
Характеристики
| Тип | Баран (Drop bar) |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Гравійний велосипед, Туристичний велосипед, Шосейний велосипед |
| Вага (г) | 300 |
| Особливості конструкції | З мітками для точного налаштування ширини |
| Ширина (мм) | 420 |
| Діаметр центрального затискача | 31.8 мм |
| Довжина Drop (для шосейних рулів) | 125 мм |
| Довжина Reach (для шосейних рулів) | 80 мм |