|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Кермо FSA ADVENTURE COMPACT чудово підходить для установки на шосейні, гравійні й турингові велосипеди.
Виготовлене з алюмінієвого сплаву, завдяки чому легке та стійке до механічних ушкоджень. Кермо виконане з використанням технології подвійного баттингу — стінки труб потовщені зсередини в місцях особливого навантаження, що робить їх дуже міцними не на шкоду вазі. Ергономічний овальний переріз труб забезпечує зручний хват, а форма керма — контрольоване управління. На кермо нанесені насічки, тому точно відцентрувати його не складе труднощів.
Характеристики
Призначення: Gravel, Road.
Довжина: 460 мм.
Діаметр: 31,8 мм.
Дропи: 125 мм.
Довжина вигину (виліт): 80 мм.
Матеріал: алюміній AL6061.
Вага: 320 г.
Новий відгук або коментар
Кермо FSA ADVENTURE COMPACT 460мм, Ø31,8мм, 125мм drop, 80мм reach, чорне
Немає в наявності
Артикул: HBA-61-28
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Тип | Баран (Drop bar) |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Гравійний велосипед, Туристичний велосипед, Шосейний велосипед |
| Вага (г) | 320 |
| Особливості конструкції | З мітками для точного налаштування ширини |
| Ширина (мм) | 460 |
| Діаметр центрального затискача | 31.8 мм |
| Довжина Drop (для шосейних рулів) | 125 мм |
| Довжина Reach (для шосейних рулів) | 80 мм |