|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Кермо A-Wing AGX Pro Road від FSA виготовлене з урахуванням усіх особливостей агресивної їзди, такої як циклокрос. Форма керма забезпечує надійний хват і абсолютний контроль велосипеда при спуску. Підійде для установки на шосейні велосипеди і не підведе в подорожах на гравійнику. Ергономічне, жорстке й міцне, це кермо дозволить легко і просто управляти велосипедом навіть на найскладніших трасах.
Характеристики
Призначення: туризм, циклокрос.
Довжина: 460 мм.
Діаметр: 31,8 мм.
Дропи: 120 мм.
Довжина вигину (виліт) : 80 мм.
Матеріал: алюміній.
Вага: близько 300 г.
Новий відгук або коментар
Кермо FSA A-Wing AGX Pro Road 460мм, Ø31,8мм, 120мм drop, 80мм reach, чорне
В наявності
Артикул: HBA-35-32
Характеристики
| Тип | Баран (Drop bar) |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Гравійний велосипед, Туристичний велосипед, Шосейний велосипед |
| Вага (г) | 300 |
| Ширина (мм) | 460 |
| Діаметр центрального затискача | 31.8 мм |
| Довжина Drop (для шосейних рулів) | 120 мм |
| Довжина Reach (для шосейних рулів) | 80 мм |